Powered By Blogger

czwartek, 30 stycznia 2014

Dwa obrazki z sieci

Nie mam na razie czasu wstawić moich rysunków, dlatego pokażę wam dwa obrazki z internetu. Może jutro coś jeszcze dam na bloga.

                                      /julia ;* <3/

piątek, 17 stycznia 2014

Witam na moim blogu

Cześć! Nazywam się Julia. Jak pewnie wiecie jestem założycielką tego bloga. Został on założony, abym mogła się z wami podzielić moimi rysunkami, grafikami, przerobionymi zdjęciami lub po prostu fajnymi obrazkami z netu. Jak każda początkująca blogerka szukam redaktorów. Przydałoby się, żeby chętni wysyłali maile na mój adres email: julkan1234@o2.pl. Piszcie co będziecie umieszczać na blogu (zdjęcia, rysunki, grafiki). Jeśli możecie wyślijcie próbną grafikę, zdjęcie albo rysunek.
      Napiszę może coś o sobie (nie będzie tego za dużo aby was nie zanudzić). Nazywam się Julia, mieszkam w małej miejscowości gdzieś w warmińsko-mazurskim. Mam sobie kilka kotów i psa oraz moje hobby- robienie zdjęć i rysowanie. Kocham to. Rysuję kiedy tylko się da. Mam wielką nadzieję, że spodoba wam się mój blog. Na koniec dam wam jeszcze zdjęcie moich ust(ha ha jak to brzmi).To na razie tyle. Pa!
                                          /julia ;* <3/