Powered By Blogger

środa, 26 lutego 2014

Rysunki

Długo nie pisałam, co? I tak tego nie czyta. Jeśli jednak ktoś to robi, proszę, zostawiajcie komentarze. Pamiętajcie, że szukam redaktorów.

Dobra, koniec moich zażaleń ;) Macie tu moje rysunki narysowane przez moją nieobecność.
                                        /julia ;*<3/

sobota, 1 lutego 2014

Rysunek

Obiecałam dodać posta wczoraj, ale nie miałam czasu. Pakowałam się do Gdańska. Tego posta piszę z trudnością, ponieważ jadę samochodem przez dziurawą drogę. W razie pytań- piszę przez komórkę. Dziś przed wyjazdem zrobiłam na szybko zdjęcie mojego rysunku. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

/julia ;* <3/