Powered By Blogger

środa, 26 lutego 2014

Rysunki

Długo nie pisałam, co? I tak tego nie czyta. Jeśli jednak ktoś to robi, proszę, zostawiajcie komentarze. Pamiętajcie, że szukam redaktorów.

Dobra, koniec moich zażaleń ;) Macie tu moje rysunki narysowane przez moją nieobecność.
                                        /julia ;*<3/

sobota, 1 lutego 2014

Rysunek

Obiecałam dodać posta wczoraj, ale nie miałam czasu. Pakowałam się do Gdańska. Tego posta piszę z trudnością, ponieważ jadę samochodem przez dziurawą drogę. W razie pytań- piszę przez komórkę. Dziś przed wyjazdem zrobiłam na szybko zdjęcie mojego rysunku. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

/julia ;* <3/

czwartek, 30 stycznia 2014

Dwa obrazki z sieci

Nie mam na razie czasu wstawić moich rysunków, dlatego pokażę wam dwa obrazki z internetu. Może jutro coś jeszcze dam na bloga.

                                      /julia ;* <3/

piątek, 17 stycznia 2014

Witam na moim blogu

Cześć! Nazywam się Julia. Jak pewnie wiecie jestem założycielką tego bloga. Został on założony, abym mogła się z wami podzielić moimi rysunkami, grafikami, przerobionymi zdjęciami lub po prostu fajnymi obrazkami z netu. Jak każda początkująca blogerka szukam redaktorów. Przydałoby się, żeby chętni wysyłali maile na mój adres email: julkan1234@o2.pl. Piszcie co będziecie umieszczać na blogu (zdjęcia, rysunki, grafiki). Jeśli możecie wyślijcie próbną grafikę, zdjęcie albo rysunek.
      Napiszę może coś o sobie (nie będzie tego za dużo aby was nie zanudzić). Nazywam się Julia, mieszkam w małej miejscowości gdzieś w warmińsko-mazurskim. Mam sobie kilka kotów i psa oraz moje hobby- robienie zdjęć i rysowanie. Kocham to. Rysuję kiedy tylko się da. Mam wielką nadzieję, że spodoba wam się mój blog. Na koniec dam wam jeszcze zdjęcie moich ust(ha ha jak to brzmi).To na razie tyle. Pa!
                                          /julia ;* <3/