Powered By Blogger

sobota, 1 lutego 2014

Rysunek

Obiecałam dodać posta wczoraj, ale nie miałam czasu. Pakowałam się do Gdańska. Tego posta piszę z trudnością, ponieważ jadę samochodem przez dziurawą drogę. W razie pytań- piszę przez komórkę. Dziś przed wyjazdem zrobiłam na szybko zdjęcie mojego rysunku. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

/julia ;* <3/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz