Długo nie pisałam, co? I tak tego nie czyta. Jeśli jednak ktoś to robi, proszę, zostawiajcie komentarze. Pamiętajcie, że szukam redaktorów.
Dobra, koniec moich zażaleń ;) Macie tu moje rysunki narysowane przez moją nieobecność.
/julia ;*<3/

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz